LATO 2018

PRZEDSPRZEDAŻ LATO 2018


Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży oferty LATO 2018!
W pierwszej kolejności w sprzedaży znajduje się oferta wczasowa. O uruchomieniu kolejnych ofert będziemy Państwa informowali na bieżąco. Po raz pierwszy Klientom, którzy dokonają zakupu oferty w przedsprzedaży dajemy 100% Pewności Najniższej Ceny, nawet do jednego dnia roboczego przed wyjazdem. Oprócz rabatów do 40% dla wszystkich, przewidzieliśmy wyjątkowe korzyści dla rodzin z dziećmi oraz dla par! W naszym systemie rezerwacyjnym zauważą Państwo specjalne, dodatkowe obniżki cen: nawet do 80% łącznego rabatu dla dzieci! oraz do 60% łącznego rabatu dla drugiej osoby!

A teraz wyjaśniamy dokładniej:
1 „NAJTANIEJ POD SŁOŃCEM – czyli 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY – NOWOŚĆ!
Tylko w przedsprzedaży Klient ma gwarancję, że kupuje u nas w najniższej możliwej cenie. Jeśli w okresie od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed wyjazdem jej cena spadnie, zwracamy różnicę. Specjalna usługa jest dostępna tylko do 07.11.2017 – później znika, dlatego warto zachęcać Klientów do jak najszybszej rezerwacji w najniższej cenie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym pdf-ie. Pamiętajcie jednak o tym, że gwarancja nie jest dodawana automatycznie do rezerwacji. Należy ją zakliknąć!
2 RABATY, RABATY, RABATY!
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo kuszące są atrakcyjne rabaty. Przygotowaliśmy ich całe mnóstwo! Zaczynamy od rabatu nawet do 40% dla wszystkich ( Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% zniżki). Wiemy również, iż w poprzedniej edycji przypadły Państwu do gustu specjalne rabaty dla rodzin i par, dlatego postanowiliśmy i tym razem je zaoferować. Rabaty dotyczą całej oferty, bez względu na to, czy Klienci wybiorą wypoczynek, czy zwiedzanie, czy nasze 7+7.
Rabaty opisane są procentowo względem ceny katalogowej, tj. do 40% dla dzieci w rezerwacji oraz do 20% dla drugiej osoby w parze. To w praktyce może oznaczać, że koszt wyjazdu dziecka przy maksymalnych rabatach 40% + 40% będzie wyjątkowo atrakcyjny (tylko 20% ceny katalogowej!). Podobnie w przypadku drugiej osoby w parze (przy dodatkowym rabacie 20% koszt wyjazdu może wynieść tylko 40% ceny katalogowej!).
Prosimy jednak zwrócić uwagę, że dokładna wysokość rabatu zależy m.in. od kierunku, hotelu oraz długości pobytu i dlatego jest ona każdorazowo wyliczana w systemie rezerwacyjnym przy wyświetlaniu ofert. Będą zatem zdarzać się sytuacje w których dodatkowy rabat dla dziecka wyniesie 40%, będą również sytuacje w których wyniesie on odpowiednio mniej. Zmiana konfiguracji zakwaterowania również może powodować zmiany w prezentowanym % rabatu.
3 DODATKOWE BONUSY

• GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI „KOMFORT” –
można zmienić swoje plany urlopowe nawet do 30 dni przed wyjazdem całkiem za darmo.
• WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „STANDARD” –
gratis, a później już od 3 zł/osobę.
• WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „PREMIUM” –
tylko za połowę ceny przez cały okres trwania promocji.
• ZALICZKA – im wcześniejsza rezerwacja, tym zaliczka jest niższa.
Do 07.11 wynosi 20%, do 12.12 wynosi 25%.
• UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI –T.U. EUROPA –
prawdziwy hit wśród dodatkowych korzyści! W przedsprzedaży już od 15 zł/osobę!

W załączniku znajduje się PDF z warunkami promocji.

W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ PDF Z WARUNKAMI PROMOCJI.
Brak możliwości komentowania