PROMOCJE
TYGODNIOWE INSPIRACJE – do 21 marca – zakończona

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z koleją odsłoną naszych TYGODNIOWYCH INSPIRACJI! Już od dziś do 21.03 WŁOCHY I BAŁKANY z dodatkowym rabatem nawet do 500 zł/osobę (pełnopłatną). Nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci.TYGODNIOWE INSPIRACJE – do 14 marca – zakończona

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy,😊 że już niebawem rozpoczynamy naszą kolejną promocję na LATO 2018, w której najbliższe tygodnie poświęcimy wybranym krajom, kierunkom, wycieczkom oraz hotelom. Pierwszy etap naszych TYGODNIOWYCH INSPIRACJI, trwający do 14.03 poświęcamy HISZPANII, PORTUGALII oraz KUBIE. W tym okresie na Klientów czeka dodatkowy rabat nawet do 500 zł/osobę (pełnopłatną). Nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci. Pamiętajcie! W naszej promocji fascynujące objazdy, imprezy typu 7+7 oraz wczasy w znakomitych cenach! Ilość miejsc ograniczona!ALE OBJAZD! ALE WCZASY! – zakończona

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu kolejnej promocji na Lato 2018. Tym razem mamy do rozdania vouchery na bilety wstępu i na wycieczki lokalne. W promocji ALE OBJAZD! ALE WCZASY! oprócz atrakcyjnych rabatów, każdy Klient może zyskać dodatkowo nawet do 100 Euro w voucherze.

Informacje dodatkowe:

– Promocja dotyczy całej oferty Lato 2018 i tylko rezerwacji nowych, założonych w okresie jej obowiązywania, czyli od 15.03 do 29.03
– wartość voucherów jest różna dla różnych wycieczek oraz wczasów. Może się również zmieniać w trakcie trwania promocji.
– voucherem premiowana jest każda osoba z rezerwacji ( oprócz infantów)
– VOUCHERY NA BILETY WSTĘPU – dla wycieczek objazdowych oraz 7+7
– VOUCHERY NA WYCIECZKI LOKALNE – dla wczasów

WAŻNE! Klient będzie mógł skorzystać ze zniżki tylko i wyłącznie po okazaniu vouchera pilotowi wycieczki lub rezydentowi. Prosimy zatem o drukowanie voucherów w momencie potwierdzenia rezerwacji. Akceptowane będą vouchery tylko w takiej formie.


PRZEDSPRZEDAŻ LATO 2018 – zakończona

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży oferty LATO 2018!
W pierwszej kolejności w sprzedaży znajduje się oferta wczasowa. O uruchomieniu kolejnych ofert będziemy Państwa informowali na bieżąco. Po raz pierwszy Klientom, którzy dokonają zakupu oferty w przedsprzedaży dajemy 100% Pewności Najniższej Ceny, nawet do jednego dnia roboczego przed wyjazdem. Oprócz rabatów do 40% dla wszystkich, przewidzieliśmy wyjątkowe korzyści dla rodzin z dziećmi oraz dla par! W naszym systemie rezerwacyjnym zauważą Państwo specjalne, dodatkowe obniżki cen: nawet do 80% łącznego rabatu dla dzieci! oraz do 60% łącznego rabatu dla drugiej osoby!

A teraz wyjaśniamy dokładniej:
1 „NAJTANIEJ POD SŁOŃCEM – czyli 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY – NOWOŚĆ!
Tylko w przedsprzedaży Klient ma gwarancję, że kupuje u nas w najniższej możliwej cenie. Jeśli w okresie od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed wyjazdem jej cena spadnie, zwracamy różnicę. Specjalna usługa jest dostępna tylko do 07.11.2017 – później znika, dlatego warto zachęcać Klientów do jak najszybszej rezerwacji w najniższej cenie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym pdf-ie. Pamiętajcie jednak o tym, że gwarancja nie jest dodawana automatycznie do rezerwacji. Należy ją zakliknąć!
2 RABATY, RABATY, RABATY!
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo kuszące są atrakcyjne rabaty. Przygotowaliśmy ich całe mnóstwo! Zaczynamy od rabatu nawet do 40% dla wszystkich ( Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% zniżki). Wiemy również, iż w poprzedniej edycji przypadły Państwu do gustu specjalne rabaty dla rodzin i par, dlatego postanowiliśmy i tym razem je zaoferować. Rabaty dotyczą całej oferty, bez względu na to, czy Klienci wybiorą wypoczynek, czy zwiedzanie, czy nasze 7+7.
Rabaty opisane są procentowo względem ceny katalogowej, tj. do 40% dla dzieci w rezerwacji oraz do 20% dla drugiej osoby w parze. To w praktyce może oznaczać, że koszt wyjazdu dziecka przy maksymalnych rabatach 40% + 40% będzie wyjątkowo atrakcyjny (tylko 20% ceny katalogowej!). Podobnie w przypadku drugiej osoby w parze (przy dodatkowym rabacie 20% koszt wyjazdu może wynieść tylko 40% ceny katalogowej!).
Prosimy jednak zwrócić uwagę, że dokładna wysokość rabatu zależy m.in. od kierunku, hotelu oraz długości pobytu i dlatego jest ona każdorazowo wyliczana w systemie rezerwacyjnym przy wyświetlaniu ofert. Będą zatem zdarzać się sytuacje w których dodatkowy rabat dla dziecka wyniesie 40%, będą również sytuacje w których wyniesie on odpowiednio mniej. Zmiana konfiguracji zakwaterowania również może powodować zmiany w prezentowanym % rabatu.
 
W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ PDF Z WARUNKAMI PROMOCJI.

3 DODATKOWE BONUSY
 
• GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI „KOMFORT” –
można zmienić swoje plany urlopowe nawet do 30 dni przed wyjazdem całkiem za darmo.
• WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „STANDARD” –
gratis, a później już od 3 zł/osobę.
• WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „PREMIUM” –
tylko za połowę ceny przez cały okres trwania promocji.
• ZALICZKA – im wcześniejsza rezerwacja, tym zaliczka jest niższa.
Do 07.11 wynosi 20%, do 12.12 wynosi 25%.
• UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI –T.U. EUROPA –
prawdziwy hit wśród dodatkowych korzyści! W przedsprzedaży już od 15 zł/osobę!

 

TOTALNA PLAŻA – zakończona

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że po raz pierwszy w historii przygotowaliśmy drugą równoległą promocję na Lato 2018. Jak Państwo zapewne pamiętają 08.02 wystartowaliśmy z promocją objazdówek – RABAT NA DROGĘ, jak wszyscy jednak wiemy oferta wczasowa zasługuje również na uwagę 😊 Uważamy bowiem, że charakter tych produktów i zupełnie inne grupy docelowe powodują, że każdy Klient znajdzie dla siebie ofertę w znakomitej promocyjnej cenie.
Promocję TOTALNA PLAŻA rozpoczynamy tydzień później w stosunku do RABATU NA DROGĘ, aby ułatwiło to Państwu orientację w promocjach oraz dało czas na każdorazowe, spokojne i bezstresowe przejrzenie wszystkich ofert, a także zapoznanie się z warunkami każdej z promocji.

Startujemy zatem z TOTALNĄ PLAŻĄ, w której na wybrane wczasy oferujemy dodatkowy rabat nawet do 400 zł/osoby. Rabat dotyczy osób pełnopłatnych, natomiast nie dotyczy dostawek oraz dzieci. Promocja obowiązuje do 06.03, jednak chcemy zwrócić Państwa uwagę na kilka dodatkowych szczegółów.
TOTALNA PLAŻA będzie codziennie zaskakiwać! Dlaczego?
– oferty będą się codziennie zmieniać i w trakcie promocji, w miarę wyprzedawania się starych ofert będziemy dodawać nowe. Ich ilość jest ograniczona , więc kto pierwszy, ten lepszy!
– godziny zmian ofert promocyjnych będą bardzo różne.

 
 


 
 
Podsumowując:
W tej promocji liczy się refleks i szybkość podejmowania decyzji. Trzeba łapać ofertę zanim zniknie. Nie ma bowiem żadnej gwarancji, że promocja będzie trwała do jej zakończenia (do 06.03), ponieważ jeśli miejsca promocyjne sprzedadzą się wcześniej – zniknie.

 

EGZOTYKA – zakończona

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowej promocji oferty Egzotyka 2017/18, obowiązującej od 02.06.2017 do 26.06.2017 r.
Wszyscy Klienci, którzy w okresie promocji wykupią imprezę z tej oferty mogą liczyć na rabat w wysokości nawet do 40%.
Klienci, którzy wybiorą jedną z naszych nowości:
Brazylię, Panamę…….oraz Jamajkę, Oman, Dominikanę i Senegal
otrzymają dodatkowy rabat w wysokości do 500 zł od osoby.
To jeszcze nie wszystko! Dla wszystkich dodatkowo w promocji:

 • możliwość rezerwacji miejsca parkingowego tylko za 1 zł (+ pewność miejsca),
 • Gwarancja Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji w wersji „Komfort” – gratis,
 • Gwarancja Niezmiennej Ceny – gratis,
 • Gwarancja Zmiany Uczestnika – gratis,
 • Gwarancja Najniższej Ceny.

W okresie promocji obowiązuje również bardzo korzystna zaliczka w wysokości 15%.
Klientom posiadającym Kartę Stałego Klienta przysługuje dodatkowe 2% rabatu.
Przypominamy, że w ofercie Egzotyka 2017/18 znajdują się między innymi:
1) Egzotyka czarterowa:

 • Brazylia – NOWOŚĆ!
 • Panama – NOWOŚĆ!
 • Dominikana – NOWOŚĆ!
 • Senegal – NOWOŚĆ!
 • Oman – NOWOŚĆ!
 • Jamajka – NOWOŚĆ!
 • Meksyk – Cancun, Riviera Maya i Cozumel – NOWOŚĆ!
 • Kuba – Varadero, Cayo Coco i Cayo Guillermo
 • Tajlandia
 • Wietnam
 • Indonezja – Bali
 • Mauritius
 • Gambia
 • Kenia
 • Sri Lanka
 • Zjednoczone Emiraty Arabskie

                        (kliknij na obrazek, by poznać ofertę)
2) Programy realizowane samolotami rejsowymi, wśród nich m.in.:

Ameryka Południowa, RPA, Madagaskar, USA, Kanada, Indie, Filipiny, Etiopia, Chiny, Japonia, Malezja, Australia, Nowa Zelandia, Fidżi, Namibia, wypoczynek na Malediwach, wyspie Phuket w Tajlandii, oraz rejsy po Karaibach, Malediwach i Emiratach Arabskich.

A także zupełna nowość na rynku:

„Egzotyka light” – pod tą nazwą kryją się wczasy z kilkoma wycieczkami do najciekawszych atrakcji w regionie. W przypadku np. Tajlandii będzie to zwiedzanie Bangkoku oraz wieczorny pokaz, natomiast na Kubie Hawana i Trynidad. Pozostały czas można wykorzystać na relaks. Nie bez znaczenia jest bardzo atrakcyjna cena i bezpośredni przelot. Produkt ma w swojej idei zachęcić tych wszystkich potencjalnych klientów, którzy do tej pory patrzyli na egzotykę przez pryzmat czegoś skomplikowanego, trudnego i wiążącego się ze zwiedzaniem od rana do wieczora, dlatego nie decydowali się na tak dalekie wyjazdy. Z całą pewnością jest to również dobra oferta dla tych, którzy do tej pory wyjeżdżali do egzotycznych krajów wyłącznie na wypoczynek – tutaj mogą przy okazji przeżyć coś ciekawego.

W załączeniu znajduje się PDF z warunkami promocji.

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY PROMOCYJNEJ!

 

Europa i Orient 2017/18 – zakończona

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowej promocji oferty „Europa i Orient 2017/18”, obowiązującej od 02.06.2017 do 26.06.2017 r.

Wszyscy Klienci, którzy w okresie promocji wykupią imprezę z tej oferty mogą liczyć na rabat w wysokości nawet do 40%.

W promocji Klienci uzyskują także:

 • możliwość rezerwacji miejsca parkingowego tylko za 1 zł (+ pewność miejsca),
 • Gwarancję Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji w wersji ‘Komfort” – gratis,
 • Gwarancję Niezmiennej – gratis,
 • Gwarancję Zmiany Uczestnika – gratis.
 • Gwarancję Najniższej Ceny

W okresie promocji obowiązuje również bardzo korzystna zaliczka w wysokości 15%.

Klientom posiadającym Kartę Stałego Klienta przysługuje dodatkowe 2% rabatu.

Przypominamy, że w ofercie Europa i Orient 2017/18 znajdują się między innymi:

 • Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa, Fuerteventura, Lanzarote, Gran Canaria)
 • Egipt (Sharm el Sheikh, Hurghada, Marsa Alam)
 • Maroko
 • Izrael (Eljat) – NOWOŚĆ!
 • Zakochani w
 • Wycieczki objazdowe

W załączniku znajduje się PDF z warunkami promocji.

W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ PDF Z WARUNKAMI PROMOCJI.


 

 

Turcja i Egipt – zakończona

Szanowni Państwo,
Kontynuujemy naszą wyjątkową promocję!
Najbliższe tygodnie poświęcamy promocji wybranych krajów, kierunków, wycieczek i hoteli.
Jest jedna część wspólna bez względu na tydzień – rabat w wysokości aż 300 zł/osoby!
Ten tydzień poświęcimy promocji Turcji i Egiptu! Zatem od 24.03 do 30.03 oferujemy wybrane oferty z rabatem 300 zł/osoby.
Promocja dotyczy osób pełnopłatnych, natomiast nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci.
Proszę pamiętać, że W naszej promocji fascynujące objazdy, imprezy typu 7+7 oraz wczasy w znakomitych cenach!

Pamiętajcie! W naszej promocji fascynujące objazdy, imprezy typu 7+7 oraz wczasy w znakomitych cenach! 

 
 


Włochy i Bałkany – zakończona

Szanowni Państwo,
Przypominamy, iż lato zbliża się wielkimi krokami, a my kontynuujemy naszą wyjątkową promocję!
Najbliższe tygodnie poświęcamy promocji wybranych krajów, kierunków, wycieczek i hoteli.
Jest jedna część wspólna bez względu na tydzień – rabat w wysokości aż 300 zł/osoby! Brzmi to znakomicie prawda?
Ten tydzień poświęcimy promocji Włoch i Bałkanów! Zatem od 15.03 do 23.03 oferujemy wybrane oferty z rabatem 300 zł/osoby.
Promocja dotyczy osób pełnopłatnych, natomiast nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci.

Pamiętajcie! W naszej promocji fascynujące objazdy, imprezy typu 7+7 oraz wczasy w znakomitych cenach!

 


 

 

EGZOTYKA 2017/18 – zakończona 

Koniec przedsprzedaży to 26.04.2017, 
natomiast do 29.03.2017 gwarantujemy największy wybór ofert i najlepsze ceny.

 Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży oferty Egzotyka 2017/18! Tym razem oprócz rabatów do 40% na Klientów czekają dodatkowe, wyjątkowe korzyści, których wcześniej nigdy nie było!• „Dwie osoby w cenie jednej”- dla Klientów rezerwujących wczasy • „Do 100% rabatu na przedłużenie pobytu”- dla Klientów rezerwujących imprezy typu 7+7. Oprócz tego jak zwykle nasze gwarancje gratis lub w doskonałych cenach oraz zaliczka – tylko 15%. Aby ułatwić Państwu poruszanie się po naszym promocyjnym świecie, oprócz standardowych warunków promocji załączamy również wersję, która mamy nadzieję będzie stanowiła swojego rodzaju skróconą ściągawkę.Na chwilę obecną w sprzedaży znajduje się egzotyczna oferta czarterowa, w tym wiele nowości:
• Kuba – Varadero, Cayo Coco i Cayo Guillermo
• Meksyk – Cancun, Riviera Maya i Cozumel-NOWOŚĆ!
• Tajlandia
• Wietnam
• Indonezja-Bali
• Panama – NOWOŚĆ!
• Dominikana – NOWOŚĆ!
• Mauritius
• Gambia
• Senegal- NOWOŚĆ!
• Kenia
• Sri Lanka
• Brazylia – NOWOŚĆ!
• Zjednoczone Emiraty Arabskie
• Oman-NOWOŚĆ!
• Jamajka – NOWOŚĆ!
„Egzotyka light” – zupełna nowość na rynku! Pod tą nazwą kryją się wczasy z kilkoma wycieczkami do najciekawszych atrakcji w regionie. W przypadku np. Tajlandii będzie to zwiedzanie Bangkoku oraz wieczorny pokaz, natomiast na Kubie Havana i Trynidad. Pozostały czas można wykorzystać na relaks. Nie bez znaczenia jest bardzo atrakcyjna cena i bezpośredni przelot. Produkt ma w swojej idei zachęcić tych wszystkich potencjalnych klientów, którzy do tej pory patrzyli na egzotykę przez pryzmat czegoś skomplikowanego, trudnego i wiążącego się ze zwiedzaniem od rana do wieczora, dlatego nie decydowali się na tak dalekie wyjazdy. Z całą pewnością jest to również dobra oferta dla tych, którzy do tej pory wyjeżdżali do egzotycznych krajów wyłącznie na wypoczynek – tutaj mogą przy okazji przeżyć coś ciekawego.

ZAPRASZAMY DO BIURA MALTUR.

Brak możliwości komentowania.