Blog malborski MalturBlog malborski MALTUR

Nasz blog prowadzimy w czterech kategoriach – tematykach  ( ich nazwy widzisz po prawej stronie na niebieskich paskach).
Tematyka / kategorie –  są oczywiście z sobą powiązane – w końcu to blog firmowy dotyczący branży turystycznej.

“Firma w internecie” – tu dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniami związanymi z naszą batalią , by “zaistnieć” w internecie. Jak sprzedawać “ze strony” nasze usługi, jakich narzędzi informatycznych używamy, jakie narzędzia lub procedury sami stworzyliśmy, by pracować efektywniej, … itp.

“Szybciej i lepiej”– to w praktyce sprawdzone “małe usprawnienia”, które pomagają nam w bieżącej pracy. Począwszy od przydatnych umiejętności dotyczących Excel’a, sprawnej wysyłce SMS-ów do licznych grup naszych klientów, po zautomatyzowaną wysyłkę newsletterów i planowaniu działań reklamowych z wykorzystaniem autorespondera. 

“W branży turystycznej” – znajdziecie super ważne informacje z branży turystycznej dotyczące fiskusa oraz obowiązujących, wprowadzanych lub dyskutowanych przepisów prawnych. 

“Wypocząć do szpiku” – to tematyka zawierająca informacje dla podróżujących, planujących swój wypoczynek. To odpowiedzi na często zadawane i ważkie pytania. Wyszliśmy z założenia, że zaopatrzenie w wiedzę /informacje osób planujących swój wypoczynek, pozwoli im uniknąć niepotrzebnego zdenerwowania, zaskakujących i nieprzyjemnych sytuacji – a to przecież nic innego jak zagwarantowanie im wypoczynku, … aż do szpiku kości. :).   

Jeżeli chcesz się zapisać na newsletter w interesującej Cię tematyce – wypełnij odpowiedni formularz jaki znajdziesz na tych stronach.

 

Brak możliwości komentowania.