Wypocząć do szpikuNasz blog prowadzimy w czterech kategoriach – tematykach ( ich nazwy widzisz po prawej stronie na niebieskich paskach).
Tematyka / kategorie – są oczywiście z sobą powiązane – w końcu to blog firmowy dotyczący branży turystycznej.

“Wypocząć do szpiku” – to tematyka zawierająca informacje dla podróżujących, planujących swój wypoczynek. To odpowiedzi na często zadawane i ważkie pytania. Wyszliśmy z założenia, że zaopatrzenie w wiedzę /informacje osób planujących swój wypoczynek, pozwoli im uniknąć niepotrzebnego zdenerwowania, zaskakujących i nieprzyjemnych sytuacji – a to przecież nic innego jak zagwarantowanie im wypoczynku, … aż do szpiku kości. :).

Wybór miejsca w samolocie

Rainbow nie ustaje w działaniach w kierunku zwiększenia atrakcyjności sprzedaży oferty w biurach agencyjnych. Kolejnym takim działaniem jest nowy produkt- moduł wyboru miejsc w samolotach (tzw. seatingi). Jak Państwo zapewne już zauważyli, dajemy teraz w systemie Travella możliwość zarezerwowania konkretnego miejsca na danym locie. Jest to zupełna nowość wprowadzona od sezonu Lato 2017. Możliwość wyboru miejsca dajemy na tych rejsach, na których Rainbow jest głównym czarterującym samolot. Oferta seatingu dotyczy więc większości rejsów, jakie zrealizujemy w sezonie Lato 2017, jednak nie wszystkich. O tym, czy na danej imprezie opcja wyboru miejsca jest dostępna przekonacie się Państwo sprawdzając, czy moduł wyboru miejsca pokazuje się w systemie rezerwacyjnym Travella. Opcja wyboru miejsc w samolocie nie dotyczy zakupu samych biletów czarterowych. Możliwość wyboru miejsca istnieje tylko i wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji. Po dokonaniu wyboru nie jest możliwa zmiana miejsc. Prosimy również zauważyć, że wyboru miejsca dokonuje się oddzielnie na lot „tam” i na lot powrotny. W szczególnych przypadkach może zdarzyć się, że opcja wyboru miejsca będzie dostępna tylko na rejsie w jedną ze stron, jednak będą to przypadki marginalne. Osoby, które zarezerwowały miejsca w samolotach, dla których w późniejszym czasie nastąpiła anulacja imprezy przez Rainbow, zmiana miasta wylotu, zmiana rezerwacji itp., w pierwszej kolejności będą miały proponowane podobne do wybranych miejsca w nowym samolocie. Jeśli jednak w szczególnych przypadkach nie będziemy mogli zaproponować podobnego miejsca na nowym rejsie – zaoferujemy zwrot kosztów wybranego wcześniej miejsca. Proszę również zauważyć, że w każdym modelu samolotu są nieco różne układy foteli – dlatego w systemie rezerwacyjnym Travella każdorazowo podpięty jest plan samolotu właściwy dla danego rejsu. Przykładowy wygląd modułu rezerwacyjnego przedstawiamy poniżej:

(kliknij na obraz – będzie widać wyraźniej)


miejsca-_samolot Dla wygody naszych wspólnych Klientów oferujemy wybór następujących rodzajów miejsc:

  1. miejsce premium z przodu samolotu, pierwszy rząd – więcej miejsca na nogi, blisko wyjścia oraz toalety, koszt: 35 zł/os. za lot w jedną stronę,
  2. miejsce premium w drugim rzędzie (czasem również i w trzecim rzędzie – zależnie od typu samolotu) – blisko wyjścia oraz toalety, koszt: 20 zł/os. za lot w jedną stronę,
  3. miejsce premium przy wyjściu ewakuacyjnym – więcej miejsca na nogi, koszt: 45 zł/os. za lot w jedną stronę. Uwaga: linie lotnicze stawiają warunki co do pasażerów, którzy mogą siedzieć na takim miejscu. Przy wyborze takiego miejsca w systemie Travella pojawi się lista wymagań, jakie musi spełnić klient, aby mógł zająć wybrany fotel.
  4. standardowe miejsce – wszystkie pozostałe fotele.

Brak możliwości komentowania.