Lato 2019


SZANOWNI PAŃSTWO,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu drugiego etapu przedsprzedaży oferty LATO 2019, który obowiązuje do 12.12.2018.
Oprócz rabatów do 40% dla wszystkich, przewidzieliśmy wyjątkowe, dodatkowe korzyści dla rodzin z dziećmi oraz dla par, czyli nawet do 500 zł rabatu dla dzieci! oraz do 400 zł rabatu dla drugiej osoby!

1. „SINGLE NIE PŁACĄ” – Promocja dotyczy wybranych imprez objazdowych oraz 7+7, nie dotyczy wczasów. Listę imprez objętych promocją zawsze znajdziecie Państwo: r.pl/single-nie-placa. Standardowe warunki zawierały całe mnóstwo wyłączeń. Tym razem może zdarzyć się tak, że w promocji znajdą się wycieczki, które wcześniej w SINGLE NIE PŁACĄ nie występowały. Wycieczki mogą się również zmieniać. Dodatkowo bardzo nam zależy na tym aby Państwo informowali Klientów o tym wyjątkowym beneficie. Szczegółowe zasady znajdują się w załączniku.2. RABATY
Zaczynamy od rabatu nawet do 40% dla wszystkich ( Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% zniżki)
Dodatkowe Super Zniżki
– do 500 zł rabatu dla dzieci
– do 400 zł dla drugiej osoby – w przypadku par

3. DODATKOWE BONUSY

· GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI „KOMFORT” – można zmienić swoje plany urlopowe nawet do 30 dni przed wyjazdem całkiem za darmo.
· WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „STANDARD” – już od 3zł/osobę.
· WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „PREMIUM” – tylko za połowę ceny.
· ZALICZKA – tylko 25% wartości rezerwacji.
· UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI –T.U. EUROPA – tylko w przedsprzedaży
za 15 zł/osobę!

4. POMOC!

Wszystkie zasady znajdziecie Państwo w załączonym PDF-ie

Brak możliwości komentowania.