PROMOCJE


.
 

AKTUALNE PROMOCJE:

 

 

  

 

 

.
 
 

 

 
 

 

 

ZAKOŃCZONA – KUBA 2018

 

 

Szanowni Państwo,
 
Zapraszamy na 9 dniową niepowtarzalną wyprawę na KUBĘ.

 

 

 

Szczegóły tej niezwykłej wycieczki znajdziecie Państwo w pliku PDF.


 

ZAKOŃCZONA – WYGODNE LAST MINUTE

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowej promocji na LATO 2018! Już od dziś obowiązuje WYGODNE LAST MINUTE, w którym doskonałe rabaty nawet do 50% to dopiero początek! W promocji stawiamy przede wszystkim na wygodę Klientów i dlatego oferujemy bardzo atrakcyjne dodatkowe korzyści!

KORZYŚCI W WYGODNYM LAST MINUTE:

1). PARKING PRZY LOTNISKU TYLKO ZA 1 ZŁ – dotyczy wszystkich lotnisk z których oferujemy wyloty
2). MIEJSCE STANDARD W SAMOLOCIE ZA 1 ZŁ LUB PREMIUM ZA POŁOWĘ CENY – warto zarezerwować swoje ulubione miejsce w samolocie już teraz, żeby siedzieć np. razem z rodziną.
3). ZMIANA PLANÓW URLOPOWYCH TYLKO ZA 1 ZŁ – w tej cenie można zmienić plany urlopowe nawet do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy ( Gwarancja Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji „Komfort”)

 
W załączniku PDF – warunki promocji

 ZATRZYMAJ MAJ NA ZAKHYNTOS – – zakończona

Szanowni Państwo,
 
z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczynamy nową promocję, w czasie której oferujemy zniżkę w wysokości
400 zł/os.
Promocja dotyczy większości hoteli na Zakynthos, z terminem wylotu od 04.05 do 29.05. Rabat przysługuje każdej osobie dorosłej pełnopłatnej (nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci). Promocja obowiązuje do dnia 19.04.2018.

Wszystkie (bardzo liczne!) oferty objęte promocją znajdziecie Państwo w systemie rezerwacyjnym Travella.
Poniżej prezentujemy tylko wybrane, przykładowe propozycje:
 
Agoulos Inn, 3*,
wylot: 18.05, cena: 870 zł/os
Zante Village, 3,5*,
All Inclusive, wylot: 11.05, cena: 1299 zł/os
Admiral Argassi, 3*,
All Inclusive, wylot: 11.05, cena: 1399 zł/os
Poseidon Beach, 4*,
All Inclusive, wylot: 04.05, cena: 1730 zł/os
White Olive Premium, 4*,
All Inclusive, wylot: 11.05, cena: 1749 zł/os

 
 
 
 


 

TYLKO TERAZ – zakończona

Szanowni Państwo,
 
– Dzień dobry, gdzieś bym pojechał….
– Dobrze, a kiedy?
– Nooo…. TERAZ…jeszcze przed wakacjami….. ale musi być tanio, dobrze i z wyżywieniem….. no chyba że będzie coś SUPER to bez wyżywienia też może być…..

Brzmi znajomo?
Mamy rozwiązanie!

Rainbow proponuje nową promocję TYLKO TERAZ, w której w jednym miejscu znajdziecie całą listę SPEC ZNIŻEK i MEGA NISKIE CENY na okres przedwakacyjny (do 20.06).

ZASADA JEST JEDNA:
Udostępniamy OKREŚLONĄ ILOŚĆ MIEJSC w specjalnej cenie i GWARANTUJEMY, że ta CENA NIE WZROŚNIE, chyba że wszystkie z tej puli miejsc się sprzedadzą.

MEGA NISKIE CENY w promocji “TYLKO TERAZ ”
 

 

PROMOCJA DO 06 CZERWCA 2018

 


 
 

TYGODNIOWE INSPIRACJE – do 21 marca – zakończona

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z koleją odsłoną naszych TYGODNIOWYCH INSPIRACJI! Już od dziś do 21.03 WŁOCHY I BAŁKANY z dodatkowym rabatem nawet do 500 zł/osobę (pełnopłatną). Nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci.TYGODNIOWE INSPIRACJE – do 14 marca – zakończona

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy,😊 że już niebawem rozpoczynamy naszą kolejną promocję na LATO 2018, w której najbliższe tygodnie poświęcimy wybranym krajom, kierunkom, wycieczkom oraz hotelom. Pierwszy etap naszych TYGODNIOWYCH INSPIRACJI, trwający do 14.03 poświęcamy HISZPANII, PORTUGALII oraz KUBIE. W tym okresie na Klientów czeka dodatkowy rabat nawet do 500 zł/osobę (pełnopłatną). Nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci. Pamiętajcie! W naszej promocji fascynujące objazdy, imprezy typu 7+7 oraz wczasy w znakomitych cenach! Ilość miejsc ograniczona!ALE OBJAZD! ALE WCZASY! – zakończona

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu kolejnej promocji na Lato 2018. Tym razem mamy do rozdania vouchery na bilety wstępu i na wycieczki lokalne. W promocji ALE OBJAZD! ALE WCZASY! oprócz atrakcyjnych rabatów, każdy Klient może zyskać dodatkowo nawet do 100 Euro w voucherze.

Informacje dodatkowe:

– Promocja dotyczy całej oferty Lato 2018 i tylko rezerwacji nowych, założonych w okresie jej obowiązywania, czyli od 15.03 do 29.03
– wartość voucherów jest różna dla różnych wycieczek oraz wczasów. Może się również zmieniać w trakcie trwania promocji.
– voucherem premiowana jest każda osoba z rezerwacji ( oprócz infantów)
– VOUCHERY NA BILETY WSTĘPU – dla wycieczek objazdowych oraz 7+7
– VOUCHERY NA WYCIECZKI LOKALNE – dla wczasów

WAŻNE! Klient będzie mógł skorzystać ze zniżki tylko i wyłącznie po okazaniu vouchera pilotowi wycieczki lub rezydentowi. Prosimy zatem o drukowanie voucherów w momencie potwierdzenia rezerwacji. Akceptowane będą vouchery tylko w takiej formie.


PRZEDSPRZEDAŻ LATO 2018 – zakończona

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży oferty LATO 2018!
W pierwszej kolejności w sprzedaży znajduje się oferta wczasowa. O uruchomieniu kolejnych ofert będziemy Państwa informowali na bieżąco. Po raz pierwszy Klientom, którzy dokonają zakupu oferty w przedsprzedaży dajemy 100% Pewności Najniższej Ceny, nawet do jednego dnia roboczego przed wyjazdem. Oprócz rabatów do 40% dla wszystkich, przewidzieliśmy wyjątkowe korzyści dla rodzin z dziećmi oraz dla par! W naszym systemie rezerwacyjnym zauważą Państwo specjalne, dodatkowe obniżki cen: nawet do 80% łącznego rabatu dla dzieci! oraz do 60% łącznego rabatu dla drugiej osoby!

A teraz wyjaśniamy dokładniej:
1 „NAJTANIEJ POD SŁOŃCEM – czyli 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY – NOWOŚĆ!
Tylko w przedsprzedaży Klient ma gwarancję, że kupuje u nas w najniższej możliwej cenie. Jeśli w okresie od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed wyjazdem jej cena spadnie, zwracamy różnicę. Specjalna usługa jest dostępna tylko do 07.11.2017 – później znika, dlatego warto zachęcać Klientów do jak najszybszej rezerwacji w najniższej cenie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym pdf-ie. Pamiętajcie jednak o tym, że gwarancja nie jest dodawana automatycznie do rezerwacji. Należy ją zakliknąć!
2 RABATY, RABATY, RABATY!
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo kuszące są atrakcyjne rabaty. Przygotowaliśmy ich całe mnóstwo! Zaczynamy od rabatu nawet do 40% dla wszystkich ( Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% zniżki). Wiemy również, iż w poprzedniej edycji przypadły Państwu do gustu specjalne rabaty dla rodzin i par, dlatego postanowiliśmy i tym razem je zaoferować. Rabaty dotyczą całej oferty, bez względu na to, czy Klienci wybiorą wypoczynek, czy zwiedzanie, czy nasze 7+7.
Rabaty opisane są procentowo względem ceny katalogowej, tj. do 40% dla dzieci w rezerwacji oraz do 20% dla drugiej osoby w parze. To w praktyce może oznaczać, że koszt wyjazdu dziecka przy maksymalnych rabatach 40% + 40% będzie wyjątkowo atrakcyjny (tylko 20% ceny katalogowej!). Podobnie w przypadku drugiej osoby w parze (przy dodatkowym rabacie 20% koszt wyjazdu może wynieść tylko 40% ceny katalogowej!).
Prosimy jednak zwrócić uwagę, że dokładna wysokość rabatu zależy m.in. od kierunku, hotelu oraz długości pobytu i dlatego jest ona każdorazowo wyliczana w systemie rezerwacyjnym przy wyświetlaniu ofert. Będą zatem zdarzać się sytuacje w których dodatkowy rabat dla dziecka wyniesie 40%, będą również sytuacje w których wyniesie on odpowiednio mniej. Zmiana konfiguracji zakwaterowania również może powodować zmiany w prezentowanym % rabatu.
 
W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ PDF Z WARUNKAMI PROMOCJI.

3 DODATKOWE BONUSY
 
• GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI „KOMFORT” –
można zmienić swoje plany urlopowe nawet do 30 dni przed wyjazdem całkiem za darmo.
• WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „STANDARD” –
gratis, a później już od 3 zł/osobę.
• WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „PREMIUM” –
tylko za połowę ceny przez cały okres trwania promocji.
• ZALICZKA – im wcześniejsza rezerwacja, tym zaliczka jest niższa.
Do 07.11 wynosi 20%, do 12.12 wynosi 25%.
• UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI –T.U. EUROPA –
prawdziwy hit wśród dodatkowych korzyści! W przedsprzedaży już od 15 zł/osobę!

 

TOTALNA PLAŻA – zakończona

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że po raz pierwszy w historii przygotowaliśmy drugą równoległą promocję na Lato 2018. Jak Państwo zapewne pamiętają 08.02 wystartowaliśmy z promocją objazdówek – RABAT NA DROGĘ, jak wszyscy jednak wiemy oferta wczasowa zasługuje również na uwagę 😊 Uważamy bowiem, że charakter tych produktów i zupełnie inne grupy docelowe powodują, że każdy Klient znajdzie dla siebie ofertę w znakomitej promocyjnej cenie.
Promocję TOTALNA PLAŻA rozpoczynamy tydzień później w stosunku do RABATU NA DROGĘ, aby ułatwiło to Państwu orientację w promocjach oraz dało czas na każdorazowe, spokojne i bezstresowe przejrzenie wszystkich ofert, a także zapoznanie się z warunkami każdej z promocji.

Startujemy zatem z TOTALNĄ PLAŻĄ, w której na wybrane wczasy oferujemy dodatkowy rabat nawet do 400 zł/osoby. Rabat dotyczy osób pełnopłatnych, natomiast nie dotyczy dostawek oraz dzieci. Promocja obowiązuje do 06.03, jednak chcemy zwrócić Państwa uwagę na kilka dodatkowych szczegółów.
TOTALNA PLAŻA będzie codziennie zaskakiwać! Dlaczego?
– oferty będą się codziennie zmieniać i w trakcie promocji, w miarę wyprzedawania się starych ofert będziemy dodawać nowe. Ich ilość jest ograniczona , więc kto pierwszy, ten lepszy!
– godziny zmian ofert promocyjnych będą bardzo różne.

 
 


 
 
Podsumowując:
W tej promocji liczy się refleks i szybkość podejmowania decyzji. Trzeba łapać ofertę zanim zniknie. Nie ma bowiem żadnej gwarancji, że promocja będzie trwała do jej zakończenia (do 06.03), ponieważ jeśli miejsca promocyjne sprzedadzą się wcześniej – zniknie.

 

EGZOTYKA – zakończona

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowej promocji oferty Egzotyka 2017/18, obowiązującej od 02.06.2017 do 26.06.2017 r.
Wszyscy Klienci, którzy w okresie promocji wykupią imprezę z tej oferty mogą liczyć na rabat w wysokości nawet do 40%.
Klienci, którzy wybiorą jedną z naszych nowości:
Brazylię, Panamę…….oraz Jamajkę, Oman, Dominikanę i Senegal
otrzymają dodatkowy rabat w wysokości do 500 zł od osoby.
To jeszcze nie wszystko! Dla wszystkich dodatkowo w promocji:

 • możliwość rezerwacji miejsca parkingowego tylko za 1 zł (+ pewność miejsca),
 • Gwarancja Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji w wersji „Komfort” – gratis,
 • Gwarancja Niezmiennej Ceny – gratis,
 • Gwarancja Zmiany Uczestnika – gratis,
 • Gwarancja Najniższej Ceny.

W okresie promocji obowiązuje również bardzo korzystna zaliczka w wysokości 15%.
Klientom posiadającym Kartę Stałego Klienta przysługuje dodatkowe 2% rabatu.
Przypominamy, że w ofercie Egzotyka 2017/18 znajdują się między innymi:
1) Egzotyka czarterowa:

 • Brazylia – NOWOŚĆ!
 • Panama – NOWOŚĆ!
 • Dominikana – NOWOŚĆ!
 • Senegal – NOWOŚĆ!
 • Oman – NOWOŚĆ!
 • Jamajka – NOWOŚĆ!
 • Meksyk – Cancun, Riviera Maya i Cozumel – NOWOŚĆ!
 • Kuba – Varadero, Cayo Coco i Cayo Guillermo
 • Tajlandia
 • Wietnam
 • Indonezja – Bali
 • Mauritius
 • Gambia
 • Kenia
 • Sri Lanka
 • Zjednoczone Emiraty Arabskie

                        (kliknij na obrazek, by poznać ofertę)
2) Programy realizowane samolotami rejsowymi, wśród nich m.in.:

Ameryka Południowa, RPA, Madagaskar, USA, Kanada, Indie, Filipiny, Etiopia, Chiny, Japonia, Malezja, Australia, Nowa Zelandia, Fidżi, Namibia, wypoczynek na Malediwach, wyspie Phuket w Tajlandii, oraz rejsy po Karaibach, Malediwach i Emiratach Arabskich.

A także zupełna nowość na rynku:

„Egzotyka light” – pod tą nazwą kryją się wczasy z kilkoma wycieczkami do najciekawszych atrakcji w regionie. W przypadku np. Tajlandii będzie to zwiedzanie Bangkoku oraz wieczorny pokaz, natomiast na Kubie Hawana i Trynidad. Pozostały czas można wykorzystać na relaks. Nie bez znaczenia jest bardzo atrakcyjna cena i bezpośredni przelot. Produkt ma w swojej idei zachęcić tych wszystkich potencjalnych klientów, którzy do tej pory patrzyli na egzotykę przez pryzmat czegoś skomplikowanego, trudnego i wiążącego się ze zwiedzaniem od rana do wieczora, dlatego nie decydowali się na tak dalekie wyjazdy. Z całą pewnością jest to również dobra oferta dla tych, którzy do tej pory wyjeżdżali do egzotycznych krajów wyłącznie na wypoczynek – tutaj mogą przy okazji przeżyć coś ciekawego.

W załączeniu znajduje się PDF z warunkami promocji.

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY PROMOCYJNEJ!

 

Europa i Orient 2017/18 – zakończona

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowej promocji oferty „Europa i Orient 2017/18”, obowiązującej od 02.06.2017 do 26.06.2017 r.

Wszyscy Klienci, którzy w okresie promocji wykupią imprezę z tej oferty mogą liczyć na rabat w wysokości nawet do 40%.

W promocji Klienci uzyskują także:

 • możliwość rezerwacji miejsca parkingowego tylko za 1 zł (+ pewność miejsca),
 • Gwarancję Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji w wersji ‘Komfort” – gratis,
 • Gwarancję Niezmiennej – gratis,
 • Gwarancję Zmiany Uczestnika – gratis.
 • Gwarancję Najniższej Ceny

W okresie promocji obowiązuje również bardzo korzystna zaliczka w wysokości 15%.

Klientom posiadającym Kartę Stałego Klienta przysługuje dodatkowe 2% rabatu.

Przypominamy, że w ofercie Europa i Orient 2017/18 znajdują się między innymi:

 • Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa, Fuerteventura, Lanzarote, Gran Canaria)
 • Egipt (Sharm el Sheikh, Hurghada, Marsa Alam)
 • Maroko
 • Izrael (Eljat) – NOWOŚĆ!
 • Zakochani w
 • Wycieczki objazdowe

W załączniku znajduje się PDF z warunkami promocji.

W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ PDF Z WARUNKAMI PROMOCJI.


 

 

 
 

Turcja i Egipt – zakończona

Szanowni Państwo,
Kontynuujemy naszą wyjątkową promocję!
Najbliższe tygodnie poświęcamy promocji wybranych krajów, kierunków, wycieczek i hoteli.
Jest jedna część wspólna bez względu na tydzień – rabat w wysokości aż 300 zł/osoby!
Ten tydzień poświęcimy promocji Turcji i Egiptu! Zatem od 24.03 do 30.03 oferujemy wybrane oferty z rabatem 300 zł/osoby.
Promocja dotyczy osób pełnopłatnych, natomiast nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci.
Proszę pamiętać, że W naszej promocji fascynujące objazdy, imprezy typu 7+7 oraz wczasy w znakomitych cenach!

Pamiętajcie! W naszej promocji fascynujące objazdy, imprezy typu 7+7 oraz wczasy w znakomitych cenach! 

 

 
 

 


Włochy i Bałkany – zakończona

Szanowni Państwo,
Przypominamy, iż lato zbliża się wielkimi krokami, a my kontynuujemy naszą wyjątkową promocję!
Najbliższe tygodnie poświęcamy promocji wybranych krajów, kierunków, wycieczek i hoteli.
Jest jedna część wspólna bez względu na tydzień – rabat w wysokości aż 300 zł/osoby! Brzmi to znakomicie prawda?
Ten tydzień poświęcimy promocji Włoch i Bałkanów! Zatem od 15.03 do 23.03 oferujemy wybrane oferty z rabatem 300 zł/osoby.
Promocja dotyczy osób pełnopłatnych, natomiast nie dotyczy osób na dostawkach oraz dzieci.

Pamiętajcie! W naszej promocji fascynujące objazdy, imprezy typu 7+7 oraz wczasy w znakomitych cenach!

 


 

 

EGZOTYKA 2017/18 – zakończona 

Koniec przedsprzedaży to 26.04.2017, 
natomiast do 29.03.2017 gwarantujemy największy wybór ofert i najlepsze ceny.

 Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży oferty Egzotyka 2017/18! Tym razem oprócz rabatów do 40% na Klientów czekają dodatkowe, wyjątkowe korzyści, których wcześniej nigdy nie było!• „Dwie osoby w cenie jednej”- dla Klientów rezerwujących wczasy • „Do 100% rabatu na przedłużenie pobytu”- dla Klientów rezerwujących imprezy typu 7+7. Oprócz tego jak zwykle nasze gwarancje gratis lub w doskonałych cenach oraz zaliczka – tylko 15%. Aby ułatwić Państwu poruszanie się po naszym promocyjnym świecie, oprócz standardowych warunków promocji załączamy również wersję, która mamy nadzieję będzie stanowiła swojego rodzaju skróconą ściągawkę.Na chwilę obecną w sprzedaży znajduje się egzotyczna oferta czarterowa, w tym wiele nowości:
• Kuba – Varadero, Cayo Coco i Cayo Guillermo
• Meksyk – Cancun, Riviera Maya i Cozumel-NOWOŚĆ!
• Tajlandia
• Wietnam
• Indonezja-Bali
• Panama – NOWOŚĆ!
• Dominikana – NOWOŚĆ!
• Mauritius
• Gambia
• Senegal- NOWOŚĆ!
• Kenia
• Sri Lanka
• Brazylia – NOWOŚĆ!
• Zjednoczone Emiraty Arabskie
• Oman-NOWOŚĆ!
• Jamajka – NOWOŚĆ!
„Egzotyka light” – zupełna nowość na rynku! Pod tą nazwą kryją się wczasy z kilkoma wycieczkami do najciekawszych atrakcji w regionie. W przypadku np. Tajlandii będzie to zwiedzanie Bangkoku oraz wieczorny pokaz, natomiast na Kubie Havana i Trynidad. Pozostały czas można wykorzystać na relaks. Nie bez znaczenia jest bardzo atrakcyjna cena i bezpośredni przelot. Produkt ma w swojej idei zachęcić tych wszystkich potencjalnych klientów, którzy do tej pory patrzyli na egzotykę przez pryzmat czegoś skomplikowanego, trudnego i wiążącego się ze zwiedzaniem od rana do wieczora, dlatego nie decydowali się na tak dalekie wyjazdy. Z całą pewnością jest to również dobra oferta dla tych, którzy do tej pory wyjeżdżali do egzotycznych krajów wyłącznie na wypoczynek – tutaj mogą przy okazji przeżyć coś ciekawego.

ZAPRASZAMY DO BIURA MALTUR.

Brak możliwości komentowania.