Przedsprzedaż lato 2019


SZANOWNI PAŃSTWO,

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży oferty

LATO 2019!

W pierwszej kolejności w sprzedaży znajduje się oferta wczasowa.
O uruchomieniu kolejnych ofert będziemy Państwa informowali na bieżąco.
Klientom, którzy dokonają zakupu oferty w przedsprzedaży dajemy 100%
Pewności Najniższej Ceny, nawet do jednego dnia roboczego przed wyjazdem. Oprócz rabatów do 40% dla wszystkich, przewidzieliśmy wyjątkowe korzyści dla rodzin z dziećmi oraz dla par!

1. „NAJTANIEJ POD SŁOŃCEM” – czyli 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY
Tylko w przedsprzedaży Klient ma gwarancję, że kupuje u nas w najniższej możliwej cenie. Jeśli w okresie od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed wyjazdem jej cena spadnie, zwracamy różnicę. Specjalna usługa jest dostępna tylko do 07.11.2018 – później znika, dlatego warto zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji w najniższej cenie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym pdf-ie. Pamiętajcie jednak o tym, że gwarancja nie jest dodawana automatycznie do rezerwacji. Należy ją “zakliknąć”!2. RABATY
Zaczynamy od rabatu nawet do 40% dla wszystkich ( Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą liczyć na dodatkowe 2% zniżki oraz kolejny 1% rabatu, jeśli otrzymają newsletter). Wiemy również, iż w poprzedniej edycji przypadły Państwu do gustu specjalne rabaty dla rodzin i par, dlatego postanowiliśmy i tym razem je zaoferować. Rabaty dotyczą całej oferty, bez względu na to, czy Klienci wybiorą wypoczynek, czy zwiedzanie, czy nasze 7+7.
– do 500 zł rabatu dla dzieci
– do 400 zł dla drugiej osoby – w przypadku par

3. DODATKOWE BONUSY

· GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI „KOMFORT” – można zmienić swoje plany urlopowe nawet do 30 dni przed wyjazdem całkiem za darmo.
· WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „STANDARD” – już od 1zł/osobę.
· WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE „PREMIUM” – tylko za połowę ceny przez cały okres trwania promocji.
· ZALICZKA – im wcześniejsza rezerwacja, tym zaliczka jest niższa. Do 07.11 wynosi 20%, do 12.12 wynosi 25%.
· UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI –T.U. EUROPA – prawdziwy hit wśród dodatkowych korzyści! W przedsprzedaży już za 15 zł/osobę!

4. POMOC!

Aby w pełni i szczegółowo poznać wszystkie zasady przedsprzedaży zachęcamy do przeczytania PDF-a z warunkami promocji znajdującego się w załączniku.

5. NOWOŚCI WCZASOWE:

GRECJA – LESBOS I KALYMNOS
OMAN – MUSKAT
DOMINIKANA

Koniec przedsprzedaży to 12.12.2018, natomiast do 07.11.2018 gwarantujemy największy wybór ofert i najlepsze ceny!

Brak możliwości komentowania.