RAINBOW Last minute


SZANOWNI PAŃSTWO,

Przypominamy o rozpoczęciu nowej promocji dotyczącej wybranych kierunków egzotycznych z sezonu ZIMA 2018/19. W promocji „EGZOTYCZNE LAST MINUTE Z BONUSEM” oprócz znakomitych rabatów do 50%, Klienci mogą wybrać 1 z aż trzech wyjątkowych BONUSÓW. BONUSY występują w wersji PREMIUM oraz STANDARD:

1). BONUS NR. 1 – nocleg w hotelu w przy lotnisku w Warszawie przed wylotem! W wersji Premium jest to nowoczesny, Hotel Renaissance Warsaw Airport 5* należący do sieci Marriott, oddalony 50 metrów od terminala. W cenie hotelu liczne atrakcje, min. basen, sauna, centrum fitness oraz śniadanie. W wersji Standard oferujemy Hotel Arche Krakowska 4* zlokalizowany w pobliżu lotniska, ze śniadaniem i darmowym transferem na lotnisko.

2). BONUS NR.2 – parking przy lotnisku w Warszawie – START PARKING!Najlepsze i najwygodniejsze miejsce parkingowe w wersji Premium lub strzeżony parking przy lotnisku w opcji Standard.

3). BONUS NR.3 – bon do wykorzystania na ofertę LATO 2019 ( nie dotyczy samych przelotów)!Bon na Lato 2019 w wersji premium o wartości 500 zł, lub w wersji standard o wartości 400 zł2. NA KIERUNKACH:
Dominikana, Mauritius, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Wietnam dostępne są
w pierwszej kolejności bonusy premium, a po ich wyczerpaniu – standard.
Na pozostałych kierunkach biorących udział w promocji
– Kenia, Gambia, Sri Lanka, dostępne są tylko bonusy standard aż do wyczerpania puli.

UWAGA!

Ilość miejsc w promocji w wersji PREMIUM oraz STANDARD jest ograniczona i będzie malała wraz ze wzrostem ilości rezerwacji. Może się zdarzyć zatem tak, że dany bonus może się wyczerpać przed końcem promocji, czyli przed 29.11.2018. Bieżący i aktualny stan dostępnych bonusów oraz % ich dostępności możecie Państwo śledzić na R.pl oraz w systemie rezerwacyjnym TRAVELLA.

POMOC!

Wszystkie zasady znajdziecie Państwo w załączonym PDF-ie

Brak możliwości komentowania.